08 Şubat 2014

Superonline İnterneti Kesti

Yaklaşık 5 gündür internet kesik.Evde peder interneti benim kapattığımı sanıyor. Her gün arıyorum ayrı kayıt açmaktan başka bir şey yaptıkları yok. Aradığımda santral taşımasından bahsediyorlar ama 5 gün sürmesi ne kadar normal? 03.02.2014 tarihinden beri net kesik. Ne zaman düzelir orası da muamma.

Müşteri hizmetlerini 3 günde 4 kez aradım 2 tane kayıt açtılar ses yok. Bunları sizin aracılığınızla şikayet edebileceğimi söyledi bir arkadaş. Yardım ederseniz sevinirim.

Erkut 47 Okunma

Cevaplar

  • Erkut13 Şubat 2014

    Sorun hala devam ediyor.10 gün oldu.Siz aradığınızda gelip yeni hat çekilcek demiştiniz ancak Türk Telekoma yanlış adres verilmiş.Hiç bir gelişme olmadı.Bugün Türk Telekoma gidip hat çekmeleri için kendim başvuru yapacaktım ancak benim hattımın boşta olduğunu ve "Superonline ın sizinle herhangi bir sözleşmesi yok" bilgisini aldım.Daha geçen ay ttnetin 2 yıllık taahhüt bedelini ödeyip superonline a geçtim.Geçen ay ödediğim internet faturası toplam 420TL oldu.2 Hafta~ internetsiz kalmak için bu kadar para ödettiniz.Ve hala beklemedeyiz.Verdiğiniz hizmet beş para etmez ama insanları madur etmekte bir numarasınız.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 16:55:41 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön