24 Ocak 2014 #2254777

Superonline İnterneti Bir Türlü Bağlayamadılar!

Daha önce Digiturk aracılığı ile Turkcell Superonline İnternete başvurdum,15 Ocakta modemim geldi ve bana 7 gün içinde Telekom yetkililerinin internet hattını daireme çekeceklerini ve internetimin kullanıma açılacağını söylediler.Müşteri hizmetlerini 2-3 kez aradım, en son bugün aradığımda sürecin 20 Ocakta başladığını daha vakitlerinin olduğunu söylediler.


Burada kabullenemediğim nokta şu; Her biri farklı konuşan müşteri hizmetleri yetkililerinin işlemleri kontrol ettiği ortak bir sistem yok mu? 15'inde modem geldikten sonra maksimum 1 hafta olan işlem süresi neden 20'sinde başlar?Aradaki 5 günlük fark nedir? Sürecin başlama tarihini kafalarına göre nasıl belirlerler ve bu rahatlık nedir?

Onur 68 Okunma

Cevaplar

  • Onur27 Ocak 2014

    Dün konu ile ilgili müşteri temsilcisi aradı. Yaptığımız görüşmede çözüme yönelik veya benim şikayet ettiğim konularda en ufak bir tatmin hissetmedim. Benim zaten yukarıda belirttiğim hususları yine bana söylemek için aramış diyebilirim. Bugün (27.01.2014) bahsettikleri 7 günlük süre dolmuş oldu, bugün de arayan soran yok. Bir de bonus bekleme süresi çıktı; 7 günlük süre sonunda aktivayon oluyormuş sonrasında da 2 günlük telekom yetkililerinin işlem süresi varmış. Ben ne olur ne olmaz diye 7 günlük işlem süresini 7 iş günü olarak düşünerek 1 gün daha bekleyeceğim.

  • Superonline Temsilcisi24 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön