23 Temmuz 2015

Superonline İnternete Bağlanamıyorum

Yaklaşık 3 haftadan fazladır internet hizmeti alamıyorum. Defalarca aradım. İnterneti buradan almama rağmen alt yapı olarak Türk Telekom'u kullanıyorum. Bizim olduğumuz muhitte bundan 2 hafta önce bir alt yapı çalışması yapmış Telekom. Çalışma biteli kaç gün oldu netim hala yok. Superonline'ı arıyorum genel arıza biz birşey yapamayız Türk Telekom'u arayın arızanın ne zaman biteceğini öğrenin diyorlar.

Orayı arıyorum onlar siz müşterimiz değilsiniz yardımcı olamayız diyorlar. Mantıken Superonline araya girip bunu çözmesi lazım 70 TL fatura ödüyorum ya. Bu nasıl hizmet anlamadım. Lütfen bu olaya en kısa sürede çözüm bulun. Alamadığım hizmetin parasını ödemek istemiyorum.

Pınar 111 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.08.2015 11:37:39 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Pınar23 Temmuz 2015

    Yukarıda da belirttiğim gibi defalarca aradım. Hiçbir çözüm yolu ya da dönüş sağlanmadı. Pazar gününden beri uğraşıyorum. Eğer en kısa sürede çözüm bulunmazsa zaten sözleşmemin bitmesine az kaldı bir daha asla sizi tercih etmem.

  • Superonline Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön