01 Eylül 2014

Superonline İnternet Yavaşlığı ve Arızalı Modem

Yaklaşık 2 aydır devam eden problemimden modem değişimi yapılması gerektiği söylenmiştir. Beyoğlu Pera abone merkezine modemle gittiğimde, ilgili çalışanın 7 gün izinde olduğu ve yerine kimsenin bakmadığı bana söylendi. Zaten 2 aydır tahammül sınırıma dayanmış problem sebebiyle mail atmam bile büyük sorun iken, böyle bir durumla karşılaşıyorum.


Ayrıca, önce modemi verip ardından yeni modemin eve teslimi beni çok mağdur edeceğinden, en yakın zamanda yeni modemin evime gönderilmesini ve arızalı modemin alınmasını rica ediyorum. Aksi takdirde 3 yıldır müşterisi olduğum firmanızdan üyeliğimi fes etmek istediğimi belirtmek isterim.

Samet 224 Okunma

Cevaplar

  • Samet06 Eylül 2014

    Defalarca sizlere problemi bildirmem rağmen haftalardır, ne arayan ne soran olmamasıyla birlikte, bugün işimi gücümü bırakıp Kağıthane’de ki abone merkeziniz olan 3Play’a arızalı modemi değiştirmeye gittim. Şu anda dahi yazdığım maili farklı bir modemden gönderiyorum. Bana bugün verilen modem çizik içinde, bozuk bir modem. Kutunun üstünde de başka bir bayanın adı var. Zaten ellerinde de tek bu kalmış. Özellikle elemanlarınıza rica etmeme rağmen ve haftalardır da mağduriyetimin devam etmesini belirttiğim halde bana kullanılmış ve bozuk modem verildi. 3 toplu ulaşım aracıyla bu abone merkezinize zorlukla gitmemin eserinde, yine problemli ürün verildi. ve internet ışığı da sürekli yanıp sönmekte ve bağlantım kopmakta. Teslim ettiğim modemde dahi bu kadar kopukluk yaşamıyordum. Size çok net bildiririm ki 3 yıldır belli dönemlerde hep bana yaşattığınız internet hizmetinizdeki mağduriyet bir yana, kullanılmış bozuk modemin bana verilmesi beni son noktaya getirmiştir. ve bu hafta tüketici mahkemelerine de bildireceğim ve dava açacağım bu rezaletle birlikte, tüm sosyal mecralarda da bunu anlatacağım. 3 ulaşım vasıtası ve onca yolu yürümemin akabinde yine bozuk modemi aldım hem de benim verdiğim modemden de bozuk. En kısa süre içinde evime, açılmamış kutuda yeni bir modemi göndermezseniz, yukarıda ki satırlarda da belirttiğim üzere aboneliğimi iptal edeceğim ve size dava açacağım. Ayrıca kopmalar sebebiyle kullanmadığım fatura bedelini ödemek istemiyorum. Bir öğretmen olarak beni bu aşamaya getirmenize gerçekten kalitesiz hizmet anlayışınızla bütünlemiş yapınız beni çok rahatsız etmektedir.

  • Samet03 Eylül 2014

    Halen Superonline tarafından bir dönüş yapılmadı. Acilen mağduriyetim giderilmezse, aboneliğimi fes edeceğim...

  • Superonline Temsilcisi01 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön