22 Ekim 2016 #6755155

Superonline İnternet Üç Gündür Yok!

Daha önce kullanmış olduğum servis sağlayıcıdan memnun olmadığım için Turkcell Superonline'a geçtim. 19 Ekim 17:30 sularında kurulum için bir arkadaş geldi internet bağlantısını yapıp gitti. Sadece o gün akşam internet kullanabildik. 20 Ekim sabah saatlerinden bu yana internet yok.


Müşteri hizmetlerini her aradığımda yetkililer tarafında inceleniyor deniliyor. Sürekli internette işi olan bir aileyiz bizi bu konu çok kötü zarara uğrattı. Tam 48 saattir evimizde internet yok. Turkcell Superonline benim için hüsran oldu. Eğer bugün çözümlenmeyecekse lütfen hattım kapatılsın. Pazartesi günü başka bir servis sağlayıcıya geçmeyi planlıyorum çünkü tamamen ilgisiz gördüm bu konuda Turkcell'i, 2 gündür ne arayan ne soran ne de bir teknik ekip. Müşteri hizmetlerine 15-20 dk önce bağlanmak imkansız. Tamamen abone olana kadar sizinle işi.

Cihan 38 Okunma

Cevaplar

 • Cihan24 Ekim 2016

  Evet aradınız haklısınız unutmuşum. Binadaki Telekom panosunu kontrol edin dediniz. Sanki ben bir teknik elemanım, ya da bu benim görevim. Olmaz olsun böyle hizmet.

 • Cihan24 Ekim 2016

  Evet 4 gündür internet yok. Ne arayan ne soran var. Hala çözüm üretilmedi. Teşekkürler Turkcell. Sorunumu gideremiyorsanız aboneliğimi iptal edin diyorum. 200 küsur lira cayma bedeli ödersiniz müşteri hizmetleri. Almadığım hizmete neden para ödedeyim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Türk Telekom altyapısını kullanıyolar ve onu da yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlar.

 • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2016 17:28’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Cihan22 Ekim 2016

  Şimdi mesaj geldi binaya kadar hattınızda sorun yok. Elektrikçi çağırıp kablolarınız kontrol ettirin diye 2 gün öncesine kadar aynı hattan Telekom'dan hizmet alıyordum. Lütfen hattımı iptal edin. Bu nasıl bir hizmet. Telekom'a tekrar döneceğim.

 • Cihan22 Ekim 2016

  Şimdi mesaj geldi binaya kadar hattınızda sorun yok. Elektrikçi çağırııp kablolarınız kontrol ettirin diye 2 gün öncesine kadar aynı hattan Telekom'dan hizmet alıyordum. Lütfen hattımı iptal edin. Bu nasıl bir hizmet. Telekom'a tekrar döneceğim.

 • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön