12 Şubat

Superonline İnternet Sürekli Kopuyor, Kalıcı Çözüm Yok, Müşteri Hizmetleri Çok Ama  Çok Kötü

5-*537236 numaralı aboneyim (ADSL), internetimde sürekli kopmalar oluyor, 2-3 aydır çözüm bulunamadı, müşteri hizmetleri uzaktan müdahale ettiğinde internet geliyor ancak mutlaka 1-2 gün içinde kopmalar yeniden başlıyor. Müşteri Hizmetleri tam bir rezalet, her yetkili farklı söylüyor, bugün ilk konuştuğum bayan uzaktan müdahale sonrası sorun tekrarlarsa eve teknik servis yönlendirip farklı bir modem ile tekrar deneyebileceklerini, ikinci görüştüğüm arkadaş ise bunun mümkün olmadığını söylediler, lütfen bugün yaptığım 2 görüşme kaydını da dinleyiniz.


Ben ya internetimdeki kopma sorunlarının çözülmesini ya da haklı olarak sağlayamadığınız hizmet sözleşmesini cezasız iptal etmenizi rica ediyorum.
Şimdiye kadar VINN, fiber, 56k, T** ADSL kullandım bu kadar kopma sorununu hiç yaşamadım. Uzak ara kullandığım en kötü internet bu oldu.

İsmail 298 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Şubat

    Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.02.2018 15:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön