14 Mayıs 2013 #1798137

Superonline İnternet Sorunum Çözümlenemedi!

Taşındığım için önce kullandığım fiber internetimi nakil yaptırdım. Nakil işlemi 100 TL karşılığında daha önceden kablolaması yapılan bir daireye hemen gerçekleştirildi. Bu şekilde ilk kurulumda almadıkları kurulum ücretini de almış oldular. Nakil günü internet erişimim açıldı ve ertesi gün internet erişimim kesildi. Defalarca aramama rağmen 3 gündür sorunum devam etmektedir ve teknik destek alabilmek için de ayrıca telefon faturası olarak sanırım 100 TL ödeme yapacağım. Alınan nakil ücretini ve teknik destek ekibini şikayet ediyorum.

Arif 30 Okunma

Cevaplar

  • Arif17 Mayıs 2013

    17.05.2013 günü saat 17 civarı superonline dan arkadaşlar aradı. İnternet sorunumun devam edip etmediğini sordular. Devam ettiğini söyledim arıza kaydınızı oluşturalım dediler ben de zaten daha önceden arıza kaydımın oluşturulduğunu ve bu kaydın kapanması için sorunun çözümlenmiş olması gerektiğini zaten sorunumun çözümlenmediği için arıza kaydımın olduğunu söyledim. 12 saatte bir teknik destek arıza kayıtlarının yenilendiğini söylediler. Ben her 12 saatte bir arızamla ilgili kayıt tutturmak zorunda mıyım? Arıza kaydımı arızam giderilmeden kapatan personelden şikayetçiyim. Kalite standartları için görüşmelerimiz kayıt altına alınıyormuş. Sadece kayıt altına almak yetmez lütfen geçmişe dönük yaptığım görüşmeleri inceleyin ve görün sorunu.

  • Superonline Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön