17 Ekim 2016 #6710368

Superonline İnternet Sorunu!

1 aydır esim üzerine kayıtlı olduğumuz internet hizmetinde problem yaşıyorum. Onlarca kez görüşmeme rağmen Superonline yetkilileri hiçbir şekilde alaka göstermediler. Geldiklerini ve sorunun düzeltildiğini söylüyorlar fakat eve döndüğümde ya internet bağlantım olmuyor ya da kullanılamayacak kadar kötü sürekli kopan bir bağlantı oluyor. Son mesajlarında sorunun apartman kutusuyla benim modemim arasında olduğunu söylediler. Servis çağırdım bunun için. Ama gelen arkadaşlar herhangi bir sorun yok, apartman kutunuza gelen internet bağlantısı sağlıklı değil bizi boşuna çağırmışsınız dedi. Yani boşuna ücret ödedim. Ve Superonline hala konuyla ilgilenmiyor. İllet ettiniz beni verdiğim paraları helal etmiyorum.

Ferman 48 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.11.2016 10:09’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ferman26 Ekim 2016

  1.5 aydır bir arızayı çözemeyen firmaya lanet olsun. Hiçbir işe yaramazsınız ve hiçbir işe yaramayacaksınız. Tenezzül edip geri dönüş bile yapmıyorsunuz. Haram olsun aldığınız paraya.

 • Ferman21 Ekim 2016

  3 gün önce tekrar Sikayetvar.com üzerinden yazdığım şikayete; konuyla ilgili araştırma yapıp size dönüş yapacağız diyen müşteri temsilcisi sanırım maldivlere tatile gitmiş. Yerine de ilgilenebilecek kimseyi bulamamışlar o yüzden hala teknik destek bekliyoruz. Olsun biz bekleriz size iyi eğlenceler Superonline.

 • Ferman21 Ekim 2016

  En son 2-3 gün önce bir müşteri temsilcisi aramıştı. ne oldu ona maldivlere tatile gitti de yerine başkasını mı bulamadınız. Kimse dönmedi de!

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön