26 Ekim 2016 #6789520

Superonline İnternet Problemi

21.10.2016 tarihinde nakil işlemi yaptım. Nakil işleminden sonra yeni evde internete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildirdim. İlk olarak port sorunu dediler, daha sonra altyapı sorunu dediler. En son bugün attıkları bir mesajla iç tesisat kaynaklı olduğunu ifade ettiler. Dolayısıyla sorunun benim çözmem gerektiğini ifade ettiler. Ancak 5 gündür herhangi bir şekilde benimle irtibata geçmemelerine rağmen, sorunun iç tesisat olduğuna nasıl kanaat getirdiler? Doğrusu inanmakta zorlanıyorum.


Yaklaşık bir yıl önce de Superonline'a başvurduktan sonra kaldığım evin tüm tesisatını bana değiştirmişlerdi. Merak ediyorum gittiğim her yerde alt yapı değişikliğini ben yapacaksam tam olarak Superonline ne işe yarıyor? Son olarak 5 gündür internetsiz kalmanın mağduriyeti ve buna bağlı kızgınlığını yaşıyorum. Bir an önce internete bağlanmak istiyorum.

İbrahim 109 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Aralık 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.11.2016 13:38’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • İbrahim26 Ekim 2016

    Geçen sene başvuru esnasında yaşadığım problemi burada dile getirmiştim. Aşağıdaki linkten bakılabilir; https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/4464024/superonline-internet-problemi/sh7nd Not: Yine elektrikçi ile tüm tesisatın bana değiştirilmesi durumunu şimdiden kabul etmeyeceğimi söylemek istiyorum. Çünkü benden önce aynı daireyi kullanan kişi internete bağlanabiliyordu. Dolayısıyla böyle bir mazeret olması durumunda internet sağlayacımı değiştireceğimi ifade etmek istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön