20 Eylül 2014

Superonline İnternet Nakli Sorunu

Aynı binada üst çaprazdaki daireye taşındım ve nakil yapılmasını talep ettim. Servis sağlayıcı firmadan geldiler ve sinyal geliyor deyip gittiler ama adsl ışığı yanmıyordu. Müşteri hizmetlerine olayı defalarca anlattım, çünkü durum 3. haftaya girdi. Kimi müşteri hizmetleri yetkilisi kabloyu yanlış taktığımı ondan sorun yaşadığımı, kimisi nakil isteğimi geri çekmediğim halde geri çektiğimi söyledi,evime servis gönderemeyeceklerini de söylediler.


Eylül'ün ilk haftasında başvurduğum internet nakil işlemi bugün yanı 19 eylül itibariyle sonuçlandı hem de evime servis göndermeleri sonucu. Superonline firması tarafından mağdur edildim ve hizmet vermedikleri sürenin ücretini ödemek istemiyorum.

Tc 168 Okunma

Cevaplar

  • Tc20 Eylül 2014

    Çözüm bulamamanız halinde Tüketici Sorunları Mahkemesi'ne başvurarak konuşma kayıtlarını firmanızdan isteyeceğimi ve bunun için yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

  • Superonline Temsilcisi20 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön