25 Ekim 2016 #6772912

Superonline İnternet Nakil ve Abonelik Sorunu!

Buraya yazmamın sebebi neredeyse bütün yolları deneyip hiçbir sonuç alamam ve bu platformun denetleme özelliğine sahip olmasına güvenmem, güvenmek istememdir.


Problem 1: 18 Eylül tarihinde adres değişikliğinde bulundum ve normal bir şekilde nakil talebinde bulundum.
1: 3 hafta geçmiş olmasına ve birçok kez aramama rağmen sürekli olarak tekrarlanan şey "acil notunu düşelim, süreciniz devam etmekte ben buradan bir şey göremiyorum, bir kez daha nakil süreci başlatalım, vs. ".
Sonuç 1: Kendi uğraşlarım sonucunda sıkıntının port, alt yapı sebebinden kaynaklandığını öğrendim ve artık sabredemeyerek aboneliğimi iptal ettirdim. Bana hiçbir şekilde böyle bir sıkıntı olmadığını söyleyerek beni 3 hafta oyaladıklarını söylemek zorundayım.

Yusuf 93 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

  Sayın Superonline çalışanları, 5 haftadır vermiş olduğum mücadelemin sonucunda sonunda internete kavuştum. Her ne kadar müşteri hizmetleri ile evime modemi getiren çalışan arkadaşın arasında iş yapanlar çok ihmalkar olsa da (size tavsiyem, bu aradaki bağlantıyı sıkı denetlemeniz, yoksa daha çok başınız ağrır) yine Superonline kalitesinden vazgeçmemeyi 5 hafta önce de ifade etmiştim. Keşke böyle bir sıkıntıyı da yaşatmasaydınız. Eğer bana 5 hafta önce "şikayetvar üzerinden yazarsanız, sorununuz 48 içinde çözülür" deseydiniz, hiç bu kadar uğraşmazdık:)). Teşekkürler.

 • Yusuf26 Ekim 2016

  Sayın Superonline yetkilisi, gerçekten ulaşmak ve sorunumu çözmek isteseydiniz, 5 hafta içerisinde herhalde bana bir şekilde ulaşır sorunumu çözerdiniz. Gerçekten de 5 haftadır beni arayıp ulaşamıyor olmanız bana pek inandırıcı gelmemektedir. Hakkınızı teslim etmek gerekirse bana 3 defa ulaşıldı. İsterseniz detaylarını yazayım, hatırlatayım: 1. Kampanyamı 59 TL'den 69 TL'ye yükseltmek için nasıl oldu da ulaşabildiniz ve ben de kabul ettim? 2. Abonelik iptali yaptığımda aboneliğimin iptal olduğunu haber vermek ve tarafıma faturalandırma yapılmadığını söylemek için aradınız. 3.Abonelik sürecimin halen daha devam ettiğini hatırlattınız. Ama bir türlü modemi aldık geliyoruz, vs. Şeklinde bir çözüm için aranamadık! Gerçekten ulaşmak istiyorsanız 18:00'dan sonra deneyebilirsiniz. Ancak, altyapı sıkıntınız varmış, süreciniz halen devam etmekte, vs. Bahanelerle lütfen bir daha rahatsız etmeyiniz. Kayıtlara bakabilirseniz şu ifadelerim sabittir:"Beni, sorunumu çözdükten ve artık kurulumu yapmak için geliyoruz diyebilecek duruma geldikten sonra arayınız".

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön