24 Ekim 2016 #6760699

Superonline İnternet Kesintisi ve İlgisizlik

Superonline firmasının müşterisi olarak 5 gündür internet bağlantımız kesik ve mağduruz. Bilgisayarlarımıza uzaktan bağlantı yoluyla çalıştığımızdan neredeyse tüm işlerimiz sekteye uğradı. Bu şikayeti de Superonline tarafından hizmet sağlanamadığı için bir Pazar günü mecburen geldiğim iş yerimden yazıyorum. Superonline'ın bize son 5 günde yaşattığı mağduriyet azımsanmayacak ölçüdedir ve en önemlisi mali kayba yol açmıştır. Ayrıca firma müşterisine karşı tutunduğu umursamaz tavır ile sorumluluk almamakta ve suçu "altyapı çalışması" adı altında başka bir kuruma atmaktadır. Superonline firması ayrıca kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt ettiği müşteri anlaşmasını göstererek ayrılma durumunda müşterinin para ödemek zorunda kalacağını da bildirmektedir.


Önümüzdeki 2 gün içinde bağlantımızın yapılmaması durumunda aboneliğim iptal ettireceğiz ve başka bir servis sağlayıcıya geçeceğiz.

Emre 113 Okunma

Cevaplar

  • Emre24 Ekim 2016

    Sayın yetkili, tarafınızdan arandığımızı yazmışsınız ancak bizi firmanızdan konu ile ilgili olarak arayan olmamıştır. Eğer abone bilgisine gerçekten baksaydınız birinci iletişim seçeneğimizin cep telefonundan aranmak olduğunu görürdünüz. Bize abonelik kaydında bulunan hane numarasından arıyorsanız boşuna aramayın zira bu hizmeti de sizden alıyoruz ve internetimiz gibi telefonumuz da kesik. Çalışmayan telefonu arayıp "size ulaşamadık" demek konuya yaklaşımınızdaki ciddiyetsizliği göstermektedir.

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön