31 Ekim 2016 #6825471

Superonline İnternet İptali!

Superonline internet aboneliğimi, sözleşme süresi dolduktan sonra iptal ederek başka bir operatöre geçtim. Superonline bununla ilgili onayım olmadan kredi kartımdan modem ve cayma bedeli adı altında ciddi miktarda ücret tahsil etmiş. Üyelik sözleşmemin süresinin bitmediğini iddaa ederek ses kaydımın olduğun belirttiler. Ses kaydımın bana dinletilmesini talebinde bulundum.


Yaklaşık 3-4 günlük sürecin ardından ses kaydımı bulduklarını, fakat bana veremeyeceklerini belirttiler. Bu şekilde yaklaşımın doğru olmadığını düşünüyorum. Superonline ve Turkcell ile ilgili hangi hizmeti alıyorsam hepsini sözleşme süreleri sonunda iptal ettireceğim. Bu konuyla ilgili olarak tüketici mahkemesine başvuracağım.

Değer 126 Okunma

Cevaplar

  • Değer02 Kasım 2016

    Herhangi bir numaradan aranmadım. Telefon numarama Superonline tarafından ulaşılmadığıma dair mesaj gönderildi. Aynı numaradan mesaj aldığımıma göre o numaradan bana konuyla ilgili ulaşılabilir. Numaramı tekrar paylaşıyorum (533 732 23 83)

  • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön