14 Mart 2015

Superonline İnternet Hizmeti Sağlayamıyor!

İkamet adresi değişikliği nedeniyle 04.03.2015 tarihinde nakil talebinde bulundum. Bana en geç 7 iş günü içinde bağlantının sağlanacağı söylendi. 13.03.2015 tarihi itibariyle, yani 7 iş günü geçmesine rağmen halen internet yok. Telekom port sorunu diye bir bahane bulmuşlar, şimdi ise ne zaman bağlanır kesin tarih veremeyiz deniyor. o zaman madem hizmet veremiyorsunuz aboneliği iptal edin diyorum; taahhüt iptal bedeli alırız diyorlar. Bu nasıl bir firma? Bu nasıl müşteri hizmetleri?

Ender 199 Okunma

Cevaplar

 • Ender01 Nisan 2015

  Geçen hafta Superonline beni aradı ve "adreste yanlışlık olabilir mi? " dedi. Kendilerine verdiğim adresi nasıl olup becerdilerse yanlış kaydedip, telekom'a yanlış adres bildirmişler. Bu nedenle haftalarca boşuna beklemişim, port sıkıntısı vs. Bahanelerin ise geçerliliği yokmuş. Haliyle yeni ve doğru adresi bir kez daha verdim. Az önce Telekom tarafından bağlantı için arandım ve bana söylenen adresin benim adresimle uzaktan yakından alakası yok. Bu nasıl bir firmadır? Aynı hata nasıl 2 kere yapılır? Firma hatası yüzünden 1 aydır bağlantı yok. Tekrar adres verdim, tekrar Telekom ile görüşecekler, tekrar Telekom beni arayacak falan filan. Hakikaten lanet olsun dedirttin bana Superonline. Zaten adam gibi firma olsan bu kadar eziyet sonunda taahhüt iptal bedeli almadan aboneliğimi iptal ederdin.

 • Ender14 Mart 2015

  Yeni bir gelişme yok. Bilindik şeyler tekrarlanmıştır. Kendilerine önümüzdeki hafta içi sorunun tamamen çözümü için sure verdiğimi, aksi takdirde taahhüt iptal bedeli alınmadan üyeliğin iptalini istediğimi belirttim. Konuyla ilgili olarak Telekom ile görüşeceklerini beyan ettiler. Kısacası sorun çözülmedi, bekleme aşamasındayız.

 • Superonline Temsilcisi14 Mart 2015

  Konu ile ilgili ve müşterimiz ile 14.03.2015 14:55 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi14 Mart 2015

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön