11 Haziran 2013

Superonline İnternet Hizmeti!

2 buçuk aydır İnterneti mi D-Smart Net'ten Superonline'a taşıdım. Ttnet'i de kullandım ama ben böyle birşey görmedim. Düzenli bir verim alamadım. Önceleri verdikleri modemi ağ içindeki cihazlarım hiç biri aynı anda saatlerce görmüyordu elektrik kesilip geldiğinde örnek. Müşteri hizmetleri modemle ilgili şikayetleri Airties'i aramam gerektiği iletildi.


Airties ise sadece üretici olduklarını ayarlardan kaynaklı bir kopmaların olduğu belirtip çözüm bulamadım. Artık gına gelmişken tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir müşteri temsilcisi Superonline'a özel DNS numaraları verdi sorun çözüldü. Belkide personel eğitimsiz. İlk aradığım kişinin kolayına geldi Airties'e yönlendirmek.

Mustafa 119 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Haziran 2013

    müşteri ilişkileri, bilgileri ve yetnekleri dahilinde oldukça nazik, fakat verilen hizmet alt yapısından dolayı evimde Turkcell markasının bilinir ve güvenilirliği kadar kaliteli hizmet alamıyorum

  • Superonline Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin bağlantı problemi giderilmiş olup kendisine 12.06.2013 tarihinde detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Mustafa11 Haziran 2013

    2 buçuk aydır Superonline adsl kullanıyorum. Fakat sürekli kesintiler ve kopmalar yaşıyorum. Telekomun çalışması vs. diyerek açıklanıyor fakat en son şuan itibariyle 1 gündür düzeltilemeyen bir arıza mevcut. 30 gün esasına göre ücret ödüyorum lakin servis alamıyorum. Bu arızalar o kadar kronik olmalıki müşteri hizmetlerini arıza bölümünü aradığınızda bazı iller belirtiliyor eğer buralardan arıyorsanız evet arızayı biliyoruz kapatın telefonu gibi kolaylık var. Neden başka operatörler sorun yaşamıyorken turkcell yaşıyor. Düzenli bir kullanım sağlayamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön