14 Şubat 2013

Superonline İnternet Hızlı Destek Yavaş!

Geçen sene 7. aydan beri evde kullandığım fiber int. den sonra 28 Ocak tarihinde şirkette de fibere geçtim. Hem teknik servis hem müşteri hizmetleri iki aboneliği birbirine öyle bir karıştırdılar ki hala çözemiyorlar. O günden beri hemen hemen her gün sürekli arıyorum, mail yazıyorum.


Her aradığımda benim söylediklerimi yazarak başkasına mail atan insanlarla konuşuyorum.Hiç bir geri dönüş olmuyor.Yapamayacaklarını anladıkça nasıl olması gerektiğini ( evdeki ve işteki modem seri nolarını ve bağlı tel. nolarını ) söylüyorum olmuyor.Mail ile abone no değişikliği ve hangi aboneye hangi modem ve numaraların ait olduğunu bildiriyorum.Yine dönüş yok. Işık hızında internet kaplumbağa hızında destek.

Faruk 191 Okunma

Cevaplar

  • Faruk25 Şubat 2013

    19.Şubat tarihine kadar sorun çözülemediği gibi ne servis gelmiş ne de alakadaar bir geri dönüş sağlanmıştır.Sadece bir kere arayarak ilgili arkadaşlara ilettik size geri dönüş sağlanacaktır denildi.19.Şubat da mail ile çözemediğiniz için kapatma işlemlerine başlıyorum dedim ve 20.Şubat da önce tel no taşıma ile başladım. Yine geri dönüş yok.Lütfedip 24.Şubat da arayıp süre gelen problemde hatalı olduklarını kabul etmek yerine numaranızı taşımışsınız artık işlem yapamıyoruz dediler.Bu firma da sadece komedi filmi olur.

  • Superonline Temsilcisi14 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön