01 Kasım 2016

Superonline İnternet Hızındaki Problemin Israrla Devam Ediyor!

Superonline yalın internet kullanmaktayım, mevcut sözleşmem 16 Mbps üzerine, ancak bana günlerdir 0.4 Mbps internet sunuluyor. Defalarca arıza kaydı açtım, her arıza kaydına geçiştirilerek cevap veriliyor. Örneğin, 880258*** numaralı arıza kaydında, problemin çözüldüğünü söyledir. Ancak hiçbir gelişme olmadı. Sonrasında tekrar arıza kaydı oluşturduğumda, bu sefer de bina içi kablolarda sıkıntı olduğunu söylediler.

Her seferinde farklı bir bahane. Binadaki kabloları kontrol ettirdim, elektrikçiye de fazladan para vererek! Ancak, yapılan ölçümde, binaya zaten 2 Mbps internet geldiğini söyledir. Yani binada problem yok, problem eve gelen internette. Eğer yakın zamanda bir çözüm bulunamazsa, aboneliğimi iptal ettireceğim!

Ertan 76 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön