29 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10720547

Superonline İnternet Hızı Ve Müşteri Hizmetleri

Ben internetimi bağlatalı yaklaşık 1.5 ay oldu bağlatırken bana 24 Mbp (s adil kullanım kotasını aştığım takdirde 8 Mbps göreceğim söylendi, fakat ben bir kere olsun internetten verim alamadım daha önce başka bir firmanın fiber olmayan internetini kullanıyordum. Superonline' a ait sözde fiber olan internetten daha iyi verim alıyordum. Hatta Aydın / Didim' de altyapı olmamasına rağmen yine başka bir firmaya ait 3 Mbps lik internet ile çok daha iyi verim alıyorum şu an acil bir isim var ve internete video yüklemem gerekiyor, fakat speed test yaptığım zaman bırakın yükleme hızını indirme hızı 0.04 Mbps olarak gözüküyor.


Bugün 2 defa müşteri hizmetlerini aradım, bağlanmak için toplam yarım saatten fazla bekledim. En sonunda bağlandım ama her aradığımda olduğu gibi modemi kapatıp açtırdılar, speed test yaptırdılar, uzun süre telefonda beklettiler ve her zaman olduğu gibi düzelen bir şey olmadı. Yine Allah'tan bazen aradığım zaman 1 günlüğüne de olsa internetim çok az düzeliyordu şimdi çok fazla suçlamamak lazım. 30 günün 5-6 günü internetin çok az da olsa iyi olması da bir şey, müşteri hizmetlerinin tek yaptığı benim telefonda zamanımı yemek ve aynı işlemleri yaptırıp beni uğraştırmak artık ben modem açıp kapatmaktan, speed test yapmaktan.


Müşteri temsilcisine bağlanmayı beklemekten usandım. Bunları her aradığımda müşteri temsilcisine söylüyorum ama bana tekrardan aynı işlemleri yaptırıyorlar. Tatlı bir dille anlatıyorum olmuyor. Benim ne yapmam gerekiyor? Ben 70 TL (yetmiş Türk lirası) veriyorum, fakat koskoca ayda birkaç gün interneti kullanabiliyorum, onda da bana söylenen hızın yarısına bile ulaşamıyorum. İşlerimi halledemeyeceksem istediğim zaman bir şeyler izleyemeyeceksem bu parayı neden veriyorum?


Benim vaktim niye boşuna alınıyor ya da bağlanırken bu şekilde bir sorun yaşayacaksam neden müşterilere yalan söyleniyor. Bu yazdıklarımı direk Superonline firması mı okuyor bilmiyorum ama onlar okuyorsa gereğinin yapılmasını arz etmiyorum. Direk ne gerekiyorsa yapın. Ben o parayı veriyorsam ve bana söylenenler doğru çıkmıyorsun. O paraya karşılık gereğini yapacaksınız!

Mehmet Mehmet 188 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Ağustos 2018

    Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, 03.08.2018 12:31’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Superonline Temsilcisi30 Temmuz 2018

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler