23 Temmuz 2016

Superonline İnternet Hızı Düşürülüyor!

Superonline üyeliğim var. Baya bir zamandır internet hızında özellikle akşamları inanılmaz düzeyde bir yavaşlama oluyor. Adeta hiç kullanamıyorum. 60 liranın üzerinde fatura ödüyorum ama karşılığını alamıyorum.


Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece menüden yönlendirme yapılabiliyor, ancak ne var ki menüden yapılan yönlendirmede güncelleme yapılmıştır diyor ama hiçbir etkisi olmuyor. Kasıtlı olarak bağlantı hızımın sınırlandığını düşünüyorum. Sorun çözüme kavuşmazsa her yere yazacak ve üyeliğimi iptal ettireceğim.

Varol 259 Okunma

Cevaplar

 • Varol27 Ağustos 2016

  Bağlantı yavaşlaması sanki programlanmış gibi, genellikle -Facebook vs... sosyal paylaşım sitelerinden ziyade diğer sitelerinde- saat 17.00'den sonra bir anda başlıyor. Sanki kasıtlı bir şekilde yapılıyor gibi. İnanın şu mesajı yazmak için bu siteye girmek bile o kadar vaktimi alıyor ki. İnternetten soğudum. Kapattıracağım böyle giderse. İşimizden dolayı mecburuz kullanmaya.

 • Varol26 Ağustos 2016

  Hiçbir şey değişmedi. Şu mesajı yazmak neredeyse yarım saatimi aldı!

 • Superonline Temsilcisi23 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.07.2016 18:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi23 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön