27 Nisan 2013 #1766099

Superonline İnternet Hızı Çok Düşük!

Bundan bir hafta önce internet hizmetini ttnetten alırken 2. 4 civarında bir hızım vardı Superonlinedan aranarak normal ADSL sinyali aldığımı kendilerinin ise bana iki kat daha güçlü bir sinyal yollayacaklarından sinyalin bakır tellerdeki oksitlenmeden çok daha az etkilenerek şimdiki hızımın dört katı hıza ulaşabileceğimi söylediler.


Görevli kişi santralin bana yollayabileceği max hızın 10 olduğunu portumuzun iyi durumda olduğunu ve 8 mb e kadar hız içeren pakete dahil olduğumdan 7-8 gibi bir hız alabileceğimi söyledi. Bunlar üzerine sırf hız için geçiş yaptığım Superonline bana santrale uzak olduğumu hattın yıpranmış olduğunu söyleyerek 1 bile olmayan hızla yetinmemi söylüyor.

Derya 41 Okunma

Cevaplar

  • Derya01 Mayıs 2013

    müşteri hizmetlerinizi aramak beni çözüme ulaştırsaydı bir haftada yaptığım 300 dk lık görüşmede sonuç alırdım. Söylediklerimi dikkate alarak bir işlem yapılmıyor ben diyorum daha dün diğer internet sağlayıcısından daha iyi hizmet alıyordum onlar diyor hattınız yıpranmış.. Bir günde ne yıpranabilir çocuk mu kandırıyorlar.. Sözde sinyaliniz de iki kat daha kuvvetliydi. Bana gerçek çözümler için ulaşın telefonda santralden baktık olmuyor demek için değilll..

  • Superonline Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Derya29 Nisan 2013

    Aydın Bey ilgilenmedikleri aşikar. Müşteri hizmetlerine laf anlatmaya çalışmaktan fenalık geldi. Alt yapı kötü diyorlar. komşumuz 4 lük hız alıyor diyorum benim daha önceki internet sağlayıcımdan sonuçta onunla hattımız 100-150 m ilerden ayrılıyor. Taş çatlasa santrale benden bir adım daha yakındır diyorum hala aynı şeyi sayıklıyorlar. Onuda geçtim diğer firmadan bir gün önce 2.4 mb lik bir hız alıyordum ( bu hız testinde çıkan sonuçtur) ertesi gün süperonline a geçiş yaptım bir verdiler. Neden böyle diyorum beymiş hat yıpranmışmış. Bir günde hat mı yıpranır diyorum buna inanıyormusunuz dicek bir şey bulamıyorlar. Müşteri memnuniyetine odaklı çalıştıklarını söylüyorlarya yalan benim gördüğüm müşteri geçiştirmeye yönelik çalışıyorlar. Nasıl olsa bir gün vazgeçer diye düşünüyorlar galiba...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön