25 Haziran 2014

Superonline İnternet Hattımı Kapatmıyor!

Kasım ayında adres değişikliğinden dolayı yapmış olduğum iptal başvurumu hala dikkate alınmamış olup 2013 kasım ayından itibaren fatura ödemekteyim.Daha önce çağrı merkezini arayıp iptal şartlarını yerine getirmeme rağmen Ankara'da bulunan hattımın iptali yapılmamıştır.

Çağrı merkezi ile irtibata geçmeme rağmen talepte bulunmama rağmen hattım hala açık ama adreste kimse bulunmamaktadır.Hattım bu hafta içerisinde kapanmaz ve kendi hatalarından dolayı ödemiş olduğum ücretlerin tamamı iade edilmediği sürece hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Umit 197 Okunma

Cevaplar

  • Umit17 Temmuz 2014

    25/06/2014 tarihinde yazmıs olduğum şikayetime hala çözüm bulunamamış ve bunun üstüne tekrardan 100 TL'lik 1 fatura daha gönderilmiştir. Bu faturanızı da ödeyeceğim ve Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayetlerimi bildirip tarafınıza dava acacagımı belirtirim.

  • Umit29 Haziran 2014

    Tarafıma hala bilgilendirme amaçlı dahi geri dönüş yapılmamıştır.

  • Superonline Temsilcisi25 Haziran 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön