11 Nisan 2016

Superonline İnternet Gitti Sorun Çözümü Kalitesiz

6 aydır Superonline kullanıyorum. 2 hafta önce durduk yere netim gitti. Aradım Superonline'ı sinyal alamadıklarını ve arıza kaydı oluşturduklarını söylediler. Yaklaşık 2-3 gün sonra hattıma bakmaya geldiler sinyal olduğunu kabloları kontrol etmemi söylediler. Bende ettim kablolar sağlamdı. Yeniden aradım yeniden arıza kaydı yaklaşık 2-3 gün sonra yine geldiler yine sinyal var dediler elektrikçi çağırın dediler. Kablolarda sıkıntı olsa kendim hallediyorum ama yok inandıramadım. Neyse elektrikçi çağırdım. Kablolar sağlam dedi ankastre kutusundaki sinyal sağlayan alıcılara benim kablomun takılı olmadığını benim kablomun boşta olduğunu söyledi.
Benim kablomu taktı ve netim geldi. Neyse aradım Superonline'ı benim kablolar sağlammış boş yere elektrikçiye para verdim üstelik 7 gün internetsiz kaldım. Fatura indirimi istedim yok dediler. Bana yaşattınız sorunun sebebi sizsiniz.

Hamza 85 Okunma

Cevaplar

  • Hamza25 Nisan 2016

    Superonline müşteri temsilcileri gece yatıyor mu Napiyorsunuz kardeşim siz gece aradığımda saat 2-3 civarı neden hiç kimse telefona bakmıyor. Bir kere inadım tuttu tam 1 saat bekledim yine açan olmadı. Bu gece yine aradım ve yarım saat oldu yine açan yok. Ağzımızı bozdurmayın. Ya da söyleyin çalışanlarınıza telefonlara baksınlar. Gece gece bağlantı sorunu yaşıyorum. Hızım sürekli azalıyor. Siz seçtiğim güne lanet olsun ya.

  • Superonline Temsilcisi11 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.04.2016 16:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi11 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön