22 Mayıs 2014

Superonline İnternet Erişim ve Hız Problemi!

Yaklaşık 7-8 gündür , tamamen insanları oyalama üzerine kurulmuş olan Superonline kurumu ile uğraşmaktayım.Geçtiğimiz haftalarda TTNET'ten Superonline'a transferimi yaptırdım fakat , bu transferden itibaren hiçbir şekilde doğru düzgün İnternet kullanamadım,ilk 3-4 gün modeminiz ip almıyor diyerek oyaladılar beni ,sonra dediler ki yanlış santrale kayıtlı olarak görünüyorsunuz ,bugünde yanlış port üzerinden giriş sağlıyorsunuz dediler.

Dediğim gibi 3-4 gün İnternet'i hiç kullanamadım sonraki günler ise tamamen yavan bir İnternet kullandım 0.6 mbps civarında! Müşteri hizmetlerini her aradığımda devamlı bir arıza kaydı , devamlı bir oyalama süreci.

Fatih 176 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Mayıs 2014

    Eğer 8-9 gündür çözülmek istenmeyen bu sorunum bugün çözülmezse , tüketici mahkemesine başvurup dava açacağım verilen vaatlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle.

  • Fatih22 Mayıs 2014

    Biraz önce arandım , intrnetim düzeltiğine dair , ama hiç bir şekilde düzelme yaşanmadı . Teknik ekip bana en fazla 2 mbps destekliyor dedi hattınız fakat ttnetteyken 8 mbps alıyordum, tamamen olayı örtbas edip , kullanıcıyı buna talim etmeye zorluyorlar. Ben gerekli açıklamamı yaptım , ttnette sıkıntı yaşamadığım santral nedense superonlineda sıkıntı yaratmaya başladı ilginç!

  • Superonline Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön