Superonline İnternet Çok Yavaş

Fatos Fatos01 Nisan 15:18

Defalarca arayıp şikayetimi belirttim ama bir çözüm bulamadılar. İnterneti istediğim gibi kullanamadıktan sonra neden sizi tercih edeyim ki? YouTube.com'dan bir şarkı bile dinlenmiyor donmadan sürekli dönüyor. Zamanı evde geçirmek zorunda olduğumuz bu dönemde bu sıkıntıyı bana yaşattığınız için sizden hiç memnun olmadığımı belirtmek istiyorum ve en kısa zamanda iptal işlemi başlatacağımı bilmenizi istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Superonline Logo Superonline 06 Nisan 12:39

Talebinizle ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Abonelik numaranız hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Superonline Logo Superonline 01 Nisan 15:19

Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler