14 Mart 2018
Yorum Yap
#10229261

Superonline İnternet Başvurusu ve Port Sorunu!

Yaklaşık 1 ay önce Alaplı Turkcell TİM bayisinden Turkcell Superonline internet başvurusunda bulunacaktım. Bana oradaki görevliler portların dolu olduğunu söylediler. Port başvurusu yaptıklarını söylediler. 1 ay kadar süreyi bulur denildi. Bugün Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda port dolu değil de alt yapının olmadığını söylediler.


Turkcell Türk Telekom altyapısını kullanıyor ve köyümde Türk Telekom interneti kullanan arkadaşım mevcut. Bana müşteri hizmetlerindeki kişi Türk Telekom'a dilekçe vermem gerektiğini söylediler.


Ben Türk Telekom'a dilekçe vereceksem sizi niye tercih ettim sizin halletmediniz lazım bunu diye dile getirdim. Ama hala aynı lafları tekrarladılar. Bayiye gittim. Bize port olmadığını söylediler dedi görevli kişi. Ben 1 aydır mağdurum bu durumdan.


Türk Telekom'da dilekçe için sadece benim imzamı değil mahalledeki evlerde yaşayan kişilerin de imzasını istiyormuş.

Erol Erol 1.257 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi15 Mart 2018

    Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.03.2018 12.35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Superonline Temsilcisi14 Mart 2018

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler