3 g
Yorum Yap
#11856381

Superonline İnternet Bağlantısı Sorunu!

Hemen çok acil Superonline yetkililerinin bana ulaşmalarını istiyorum. Bu ne rezillik bu nasıl bir hizmet verme şekli 1 haftadır internet yok. Burası iş yeri diyoruz ekip yönlendireceğiz diye bilgi veriyorsunuz ne gelen var ne giden. Kablolamanızda sıkıntı var elektrikçi çağırın diyorsunuz çağırıyoruz sizlik sıkıntı olduğunu ve kimseyi yollamadığınızı öğreniyoruz.


Siz insanların akıllarıyla mı dalga geçiyorsunuz. Sizi en az 5 kere aradık birilerini yerinden kaldırıp problemi çözmesini sağlamak için 100 kere mi aramak lazım. Sizin gibi işini kötü yapan bir firma yüzünden biz iş yapamıyoruz. Çok acil bugün problemin çözümlenmesini istiyorum.

Ayse Ayse 204 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayse2 g

    Bir firma düşünün 1 haftadır arıza için teknik servis yönlendirmesin. Burası iş yeri diyoruz, burası firma evde internette gezinmek için sizi aramıyoruz iş yapamadığımız için sizi arıyoruz diyoruz, durumun aciliyetini ileteceğiz efendim deyip kapatıyorlar ama sonuç yok teknik servis yok, ilgi yok alaka yok... En az 10 kere aradık 1 saat konuştuk hep kalıplaşmış cümleler 48 saat içerisinde teknik servisimizin yönlendirilecektir. Aradan 96 saat geçti yine aradık yine 48 saat diyorlar. Bunların 48 saati bitmiyor. Siz gerçekten insanlarla dalga geçiyorsunuz. Asla ve asla Superonline ı kimseye önermiyorum tek kelimeyle rezalet bir firma dünde şikayetimi ilettim bir Allah'ın kulu aramadı buraya da yine otomatik cevap yazmışlar. Gerekli her yere bugün itibariyle şikayetimi ileteceğim.

  • Superonline Temsilcisi3 g

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları