18 Mayıs 2016

Superonline İnternet Bağlantısı

Hizmet sıfır, bulunduğumuz bölgede internet alt yapısının VDSL'i desteklediği görüldüğünden, bu pakete geçiş yaptım, ancak hizmet alamadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda T**** alt yapısını kullandıkları için onların teknik personelinin ilgileneceği belirtildi. Arayan teknik personel bu bölgede yeterli altyapının olmadığını söyleyerek durumu izah etti. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içinde bana geri dönüş yapılacağı söylendi. Ben aramadığım sürece kimse bana bilgi vermedi. Kaç defa aradığımı unuttum artık, 20 gün oldu ve bu durum hala çözülmedi. Her aradığımda aynı farklı bir çalışan aynı şeyleri söylüyor. Yeni olan VDSL aboneliğimi iptal etmek istediğimde bir de benden vermedikleri hizmet için 100 küsur lira para istiyorlar. Benim sunduğum çeşitli çözüm önerilerini de kabul etmiyorlar, VDSL yerine paketimi yalın ADSL'e çevirmek istedim onu da kabul etmiyorlar.

Mümin 39 Okunma

Cevaplar

 • Mümin24 Mayıs 2016

  Ben aynı gün içerisinde Superonline müşteri hizmetlerini 2 kez aradım ancak yine aynı laflar arkadaşlarımız inceliyor en kısa sürede dönüş yapılacaktır bugün yine ben aradım bir geri dönüş yapılmadı

 • Superonline Temsilcisi19 Mayıs 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi19 Mayıs 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 19.05.2016 14:28'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön