12 Şubat 2014 #2289178

Superonline İnternet Bağlantımızı Kesti

İzmir'den bir bayi tarafından TTNET iki yıllık sözleşme dönemimizin 15 gün sonra biteceğini söylediler ve bize Superonline İnternet ve yanında Digiturk aboneliği önerdiler. Kabul ettik, teknik servis gelerek Digiturk dekoderi çalıştırdı.


Aynı kolaylığın devam edeceğini sandık ama yanılmışız. 30 gün boyunca SUperonline bizi hiç aramadı, 522***2 abone no lu internetimiz aktive edilmedi ve sonunda iptal etmek zorunda kaldık. İptal başvurusu yaptıktan 30 dk sonra ise şifre gönderildi ve TTNET bağlantımız kesildi. Konuyu araştırınca, internetimizin Superonline tarafından kesilmiş olduğunu öğrendik. Yani cezalandırılmış olduk. Konuyu TTNET dahi çözemiyor, Superonline blokajı kaldırmıyor.

Zafer 35 Okunma

Cevaplar

  • Zafer14 Şubat 2014

    süperonline firması tam bir kaos yaratıyor,içinden çıkılması mümkün değil.aktivasyon şifresini haftalarca göndermediler, başvuruyu iptal ettikten sonra ise kasıtlı olarak şifre gönderip ttnet bağlantımızı kestiler.15 gündür internetimiz kesik, blokajı kaldırmadıkları için sorunu ttnet dahi çözemiyor.bizim internet kullanamıyor olmamız umurlarında değil.benzer şekilde binlerce kişi süperonline tarafından mağdur edilmiş durumda, bu sorumsuzluğa devletin müdahale müdahale etmesi gerekiyor.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 16:00:46 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön