03 Ekim 2016

Superonline İnternet Bağlantı Sorunu

Bir hafta kadar önce internet bağlantımda zaman zaman kopmalar yaşanmaktaydı. Firmayı arayıp durumu bildirdim. "1 gün içinde teknik ekip ilgileniyor olacaktır" dediler. Ertesi gün teknik ekip geldikten sonra (gerçi kendilerini görmedim ama geldiklerini söylediler.) internetim komple kesildi. Tekrar aradım ve bana arızanın binadan kaynaklandığını ve bir elektrikçi çağırmam gerektiğini ve yine de sorun olursa onları aramam gerektiğini ilettiler.


Elektrikçi çağırdım, fakat elektrikçi binada bir sorun olmadığını söyledi. 01.10 tarihinde tekrar çağrı merkezini aradım ve yine 24 saat içerisinde ilgili! Birimlerin kontrol edeceğini söylediler hatta akşam saat 23.00' e kadar arayacaklarını bu yüzden o saatte müsaitlik durumumu sordular. Ardından olayın 24 saat içinde çözüleceğine dair e-posta gönderdiler. Ancak ne arayan ne de çözen oldu. Bir haftadır internetim yok teşekkürler! Turkcell.

Burak 72 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.10.2016 18:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Burak12 Ekim 2016

  İnternetsiz 16 gün gün geçti, hala gelen giden yok. Bir firmayla çalıştığıma hiç bu kadar pişman olmamıştım.

 • Burak11 Ekim 2016

  Son olarak 2 gün önce bir teknisyen göndereceklerini kullanıcı hatasından oluşan bir durum varsa 50 TL ücret alınacağını söylediler. Ancak teknisyen hazretlerinin aramasını 2 gündür bekliyoruz. İnternet kullanamamamın cezasını 50 TL olarak ödeyeceğim. Yakın zamanda üyelik yenilediğim için çok büyük pişmanlık duyuyorum. Ciddi manada kazıklanıyorum ve bu zorbalık nereye kadar devam edecek bilmiyorum.

 • Burak06 Ekim 2016

  Evet, her gün "işleminiz devam etmektedir. Sonuçlanınca bilgilendirme yapılacaktır. " mesajı atıyorsunuz. 10 gündür internet hizmeti sağlayamıyorsunuz ve bu devirde bir firma için utanç verici olmalı. Bari eve birilerini gönderseniz de genel bir kontrol yapsa diyeceğim de teknisyeninizi gören cennetlik. Ayın 3' te 1'inde internetim yoktu (belki bundan sonra hiç sağlayamayacaksınız). Faturayı gönderirken bunu hatırlamanızı rica ediyorum.

 • Superonline Temsilcisi03 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön