31 Ekim 2016 #6824802

Superonline İnternet Bağlanması

20 Eylül 16 tarihinde evime internet bağlatmak maksadıyla Superonline'a başvuruda bulundum. 23 Eylül 16 tarihinde modem evime ulaştı. 17-19 Ekim 16 tarihleri arasında 2 gün interneti kullandıktan sonra kesildi, 24 Ekim 16 tarihinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede sebebini sorduğumda öğrenci belgesinin eksik olduğunu, belgeyi getirdiğimde internetimin açılacağını bildirdiler, aynı gün öğrenci belgemi getirdim ancak bugün itibariyle hala internetim açılmadı. Müşteri hizmetlerini her aradığımda teknik arıza olduğunu söylediler, daha sonra teknik arızanın çözüme ulaştığını söylediler ancak bu çözümü henüz göremedim! 31 Ekim 16'de tekrar aradığımda "Sorun bizde değil değil Türk Telekom'da" cevabını verdiler. Superonline'dan önce kullanıyordum ve herhangi bir sıkıntı yoktu. 41 gündür modem vermek dışında bir şey yapmayan Turkcell'in işlem yapmasını rica ederim.

Mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön