17 Ekim 2016 #6704437

Superonline İmzayı Alana Kadar İlgi Gösterdiler Sonrası Yok!

T**** kullanıcısıydım. Superonline aradı daha uygun bir fiyattan hizmet sunabileceğini, T**** ile olan sözleşmemin feshinden dolayı çıkabilecek tüm borçları karşılayacaklarını söyledi. Aynı günün ertesi hemen evime bir elemanları geldi ve sözleşmeyi yaptık. O gün bugündür, yani 20 gündür arayan soran gelen olmadı. Müşteri hizmetleri T****'in gelip bağlantı yapacağını onlarla görüşmem gerektiğini ve T****'in çıkardığı 379,80₺'lik bedelin sadece 120₺'lik kısmın karşılayacağını söyledi. Şikayet oluşturdum, tamamını ödeyecektiniz dedim, geri aradılar, 120₺'de diretiyorlar. T****'i aradım müşterimi değilsiniz, talep kabul etmiyoruz dediler.


Mağdur ettiler 20 gün internetimi bağlamadılar, paramı ödemediler. Geri dönüp bana bu hizmeti pazarlarken ki kaydı dinleyin dedim, "biz sizle ne zaman konuştuk, "tarih-saat" verin dediler. Şaka gibi kabus resmen.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi10 Aralık 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimize 30.11.2016 14:18’de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa23 Ekim 2016

  Herhangi bir işlem yapmadılar, geri dönüş de yapmadılar. Hala internetim yok, gelen giden yok, TTNET'e ödediğim parayı karşılayan yok!

 • Mustafa18 Ekim 2016

  Geri dönüş yaptılar, aynı şeyleri tekrar söyleyip kapattılar, hiçbir müdahale olmadı, konuyla ilgilenmediler! Bir daha geri aranmak istemiyorum, evime gelip internetin bağlanmasını istiyorum!

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön