19 Ağustos 2017 #9209961

Superonline İade Edilen Modemin Ücreti Faturama Yansıdı!

Turkcell Superonline' den internet hizmetimi adres değişikliğinden dolayı yeni adresime taşınmasını talep ettim boş port olmadığını bu yüzden hizmet alamayacağımı söyleyip aboneliğimi iptal edip modemi istediler ,modemi göndermeme rağmen 200 TL modem ücreti yansıttılar .13' ünde modemin iade edildiğini ücretin iptal edildiğini söylediler ancak 14 ünde otomatik ödemeden 205,30 TL tahsil edilmiş ve 5,30 TL daha fatura yansıtılmış müşteri hizmetlerini aradığımda ücret iptal edilmiş diyorlar para kesilmiş üstüne bir ücret daha yansıtıldığını iletince de böyle bir kesinti yok dekont gönder diyorlar. Sitelerinden şikayet kısmına göndermeye çalıştığımda da doğrulama kodunda hata veriyor hem modemi Aras Kargo ile yollamamıza rağmen modem ücreti yansıyor hem iptal ettik demelerine rağmen 205,30 TL'yi kesip biz kesmedik gözükmüyor. Dekont yollayın diyorlar. Turkcell pişmanlıktır.

Yaşar 250 Okunma

Cevaplar

 • Yaşar20 Ekim 2017

  Superonline' den internet hizmetimi adres değişikliğinden dolayı yeni adresime taşınmasını talep ettim boş port olmadığını bu yüzden hizmet alamayacağımı söyleyip aboneliğimi iptal edip modemi istediler, modemi göndermeme rağmen 200 TL modem ücreti yansıttılar. Ağustosun 13' ünde modemin iade edildiğini ücretin iptal edildiğini söylediler ancak 14 ünde otomatik ödemeden 205,30 TL tahsil edilmiş ilk önce inkar edildi dekont istediler dekontu gönderdim bayağı bir sorun ile ve daha önce de buraya yazdığım şikayet ile anca gönderebildim sistemde görülmüyor hata olmuş gibi klasik bahaneler le iade edileceğini bunun için benden banka IBAN istediler verdim 23/08/2017den bu yana iade ettik diye 4 defa mesaj attılar dördünde de param iade edilmedi diye müşteri hizmetlerini aradığımda iade gözüküyor sistemde diyorlar ve hala paramı geri iade etmediler bu yazıyı okuyup öyle Superonline başvuru yapın

 • Yaşar22 Ağustos 2017

  Müşteri hizmetlerini aradığımda sitelerinin şikayet ve talep, öneri kısmına şikayetimi ve dekontu göndermemi istediler gönderdim ancak müşteri hizmetlerinizi aradığımda her defasında görüntülemelerine rağmen tekrardan göndermemi istemektedirler. Takribi 10 defa müşteri hizmetleri personeli ile görüşme sağlamama rağmen sitesinden istedikleri dekontu 19/08/2017 de gönderdiğimi görmekteler fakat ücreti iade etmek istememekteler ve 2. bir fatura daha çıkarıp 5,30 TL fatura daha yansıtmakta lar bir de banka ile görüşün diye akıl vermekteler şahsımda bu dekontun var olduğunu ve bankadan alındığını iade edilen modemin Aras Kargo'dan alınmış belgesinin olduğunu bildirir gerekli resmi makamlara da başvuracağımı buradan bildiririm.

 • Superonline Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 21.08.2017 15:19'da aradık ancak ulaşamadık. Bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön