05 Kasım 2013

Superonline İade Edilen Cihazın Bedelini İstiyor!

Temmuz ayında fiber internet hizmetimle ilgili olarak bir nakil işlemi yaptırdım ve bu işlem için gelen Superonline çalışanları bendeki modemi teslim alıp başka bir modem bağladılar. Superonline bu işlem için benden haklı olarak bir nakil ücreti tahsil etti fakat daha sonra çeşitli aralıklarla Superonline çalışanlarının benden aldığı eski modemimi iade etmem için kısa mesajlar gönderdi cep telefonuma.


Ben de müşteri hizmetlerini arayıp cihazı zaten teslim ettiğimi, bu yanlışlığın düzeltilmesini rica ettim ve onlar da düzelteceklerini belirttiler fakat son gelen faturamda cihaz bedeli ücreti yansıtılmış. İnsaf artık bir zahmet düzeltin lütfen bu yanlışlığı.

Kutsal 105 Okunma

Cevaplar

  • Kutsal05 Kasım 2013

    0850 222 0 222 numaradan da size konuyu açıkladım ve benden o gün nakil işlemini yapan kişilerin bıraktığı kağıdı size mail atmamı ya da bu nakil işlemini yapan bayi ile irtibata geçmemi bildirdiler. Fakat nakil işlemini yapan kişiler bize o gün hiç bir kağıt bırakmadığı için size bu kağıdı iletemiyorum ve doğal olarak da bize hangi bayinin geldiğini bilmediğim için onlarla irtibata geçemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için yardımınızı rica ediyorum.

  • Superonline Temsilcisi05 Kasım 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön