07 Mayıs 2013 #1783263

Superonline Hizmet Yetersizliği!

Superonlıne taahhütlü abone yaparken kendisi de reklamlarla tüketiciyi yanıltarak kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt ediyor. Superonlıne taahhütlerini yerine getirmiyor. Sık sık erişim problemi yaşıyor ve bu esnada maddi kayıplarım oluyor. Nisan ayında bir gün özellikle 3 saate yakın bir süre ve ara sıra kısa süreli kesintiler yaşadım.


Bu kesintiler Mayıs ayında da devam etmekte. Müşteri hizmetlerine uzun süre bekleme sonrası bağlandığımızda arıza olduğunu söylemekteler. Bu durumda Superonlıne taahhüdünü yerine getirmemiş oluyor. Kesintiler esnasında maddi ve manevi zararlarım oluşmakta. Ama fatura ücretlendirmelerinde kendilerinden kaynaklanan arıza indirimlerini uygulamıyor.

Hüsnü 50 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü22 Mayıs 2013

  Superonline hala cevap vermemekte kararlı.

 • Hüsnü08 Mayıs 2013

  Fatura bir gün gecikse hemen geç ödeme bedeli alıyorsunuz. Size kim ceza kesecek.

 • Superonline Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Hüsnü07 Mayıs 2013

  Bu nasıl adaletsizliktir. Benim ay içinde ne kadar kota kullandığım önemli değil. Önemli olan kesintiye uğramadan işlerimi yapabilmemdir. Kesintilerle bu mümkün olmamakta ve maddi zarara uğramaktayım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön