14 Ekim 2016 #6683497

Superonline Hizmet Vermiyor

Adres değişikliğim nedeniyle Superonline' a başvuru yapmış olmama rağmen, nakil talebimi yerine getirilmedi. Bu nedenle iki kez arza kaydı oluşturdum, ancak teknik servis adresime gelmeden arıza kaydının iç tesisat kaynaklı olarak değerlendirip sistem üzerinden kapattılar. Tekrar arza kaydı oluşturmak için aradığımda ise teknik servisin gelip kontrol ettiğini söylediler. Ancak oturduğum sitenin görevlileri Superonline'dan gelen herhangi bir ekip olmadığının bilgisini verdiler.


Bağımsız bir servisten hizmet almak için başvurduğumda, gelen teknik eleman apartmanda ki kutuya kadar internetin getirildiğini, ancak daireme gelen kablolarla bağlantının yapılmadığını söyledi. Bu durumu da bildirmeme rağmen Superonline görevlileri bir çözüm üretmediler. Tekrar arza kaydı oluşturmamı istediler. Ancak kayıt oluştursam da adrese gelmeden arıza kaydını kapatıyorlar.

Lütfi 38 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi22 Ekim 2016

    Adres değişikliği nedeniyle nakil talep ettim talebimin tamamlandığını belirttiler ancak internet hizmeti alamadım arza kaydı oluşturduğumda ise kaydı iç tesisat arza diye sürekli kapattılar bu durumu buradan daha önce de şikayet ettim firmadan aradılar sorunu gidereceklerini söylediler ancak Superonline ın bir teknik ekibi olmadığını, desteği ücret karşılığı Türk Telekom'dan alcağımı talebimi firmaya ileteceklerini ve en geç 48 saat içinde aranacağımı söylediler. Ancak 3 gün geçmesine rağmen aranmadım. Sonuç olarak 14 gündür hizmet alamıyorum.

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön