30 Nisan 2013
Yorum Yap
#1772303

Superonline Hizmet Sıfır!

Adsl'den fiber hatta geçerken de yaşadığım gecikme ve kurulum ekibinin belirttiği tarih ve saatte iki defa gelmemesinden sonra şimdi nakil talebimle aynı sorunları yaşıyorum. Talepte bulundum ve 3 ayrı müşteri temsilcisiyle görüştüm ve kesinlikle adresimi sistemlerinde bulamadılar..


Ben kendi imkanlarımla yeni taşındığım adresin lokasyon İD'sini bulup Superonline ile paylaştım ve iki gündür telefon beklemekteyim. . bana uygun olan zaman aralığını yine sunamayacaklar ve talep ettiğim bayi numaralarının hiçbiri çalışmıyor (toplamda 6 numara denedim).


Kendilerini piyasada tek internet hizmet sunucusu olarak varsayan ve müşteri memnuniyeti için hiçbir kaygısı olmayan Superonlinedan şikayetçiyim.

Aslı 113 Okunma

Cevaplar

  • Aslı05 Mayıs 2013

    Superonline tabii ki yine verdigi 4 Mayis kurulum tarihine sadik kalmadi ve 4 kez telefon acip aciliyet mesaji kaydetmeme ragmen kurulum ekibi adresime gelmedi ve beni aramadi. Bugun uyeligimi sonlandirmak icin Superonline'i aradigimda sistemde acik olarak gozuken nakil talebimi "ikinci aktif internet paketi" olarak yorumlayan musteri temsilcisi bana tabii ki yardimci olamadi. Superonline uyeligimi iptal etmem bile bir dert ve hayalkirikligi. Saka gibi bir surec ve saka gibi bir firma. Burada da yazili olarak tekrar iptalini talep ediyorum uyeligimin ve tek bir kurus odemeyecegimi beyan ediyorum.

  • Superonline Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler