01 Kasım 2016

Superonline Hizmet İptali, Haksız Faturalandırma ve İcra Takibi

Mart ayında internetim gitti,3 defa aramama rağmen bir türlü ekip göndermeyip 1.5 ay internet hizmeti vermediler ve kullanamadığım internet için fatura kestiler. Bunun üzerine aboneliğimi iptal ettirmek için müşteri temsilcisi ile konuştum. Ne yazık ki o dönemde herhangi bir yönlendirme yapmadılar ve ayrıca sonradan öğrendiğim kadarıyla iptal etmemiş ve aylarca 1 KB bile kullanmadığım hat için bana fatura kesmişler. Son 1-2 haftadır defalarca müşteri hizmetlerini arıyorum ama çeşitli bahaneler sunup sonuçlandırmadılar. Dünyanın neresinde 7 ay boyunca kullanmadığınız bir internet için icraya verilirsiniz bilmiyorum ama Superonline bunu yapıyor. 1,5 ay internet hizmeti alamadığım süreç sonrası başka firmadan internet başvurusunda bulundum, aynı gün içinde internetimi açtılar. Yani evimde bir sorun yokmuş. Sorun Superonline'nin ürün sattıktan sonra müşterileriyle ilgilenmemesi.

Samet 78 Okunma

Cevaplar

 • Samet01 Aralık 2016

  Evet 05.11.2016 tarihinde Superonline finans merkezinden aranıp konu ile ilgili geri dönüş aldım. Öncelikle bunun için teşekkür ediyorum. Ancak bugün 01.12.2016 ancak sorunum hala bitmiş değil. Haksız yere yapılan icra takibi avukatlık firması tarafından geri çekilmiştir ama 2-3 haftadır nedense Superonline sisteminden düşmemektedir. Superonline sisteminde hala yasal takipte göründüğüm için hiçbir bayiden işlem yapamıyorum, modem teslimi gerçekleştiremiyorum. Ama yasal takipte değilim. Bizzat avukatlık firması ile görüştüm. En son geçen perşembe günü Superonline müşteri hizmetleri yetkilisi modemi teslim edebilmem için 1231736471256 Aras Kargo numarası ile modemi göndermemi istedi, aynı gün içinde gönderdim ancak bugün geri geldiğini öğrendim. Tekrar müşteri hizmetlerini, aradığımda hala yasal takipte olduğumu işlem yapamadıklarını söyleyip durdular. Artık kesin olarak kayıtlara geçsin. Bu müşteri numarası yasal takipte değil. Gidip bir zahmet avukatlık firmanızı arayın. Sisteminizde ki şu yasal takibi kaldırın ve bende işlemlerimi tamamlayabileyim. Bunun yanı sıra bugün konuştuğum "Melike" isimli müşteri temsilcisi hiçbir şekilde beni kale almadı, sürekli hatta bekletti. Yetkili bir kişiyle görüşmek istediğimi söylediğimde sizin tek muhatabınız benim dedi. YAni anlayacağınız beni salladı. Evet 2 aydır uğraştığım ve belki 50 kere aynı derdi 50 farklı kişiye tekrar tekrar anlatmak zorunda kaldığım için biraz stresle yüksek sesle konuştum. Ama hiçbir şekilde müşteri temsilcisinin bana bu şekilde davranmaya hakkı yoktur.

 • Samet01 Aralık 2016

  Evet 05.11.2016 tarihinde Superonline finans merkezinden aranıp konu ile ilgili geri dönüş aldım. Öncelikle bunun için teşekkür ediyorum. Ancak bugün 01.12.2016 ancak sorunum hala bitmiş değil. Haksız yere yapılan icra takibi avukatlık firması tarafından geri çekilmiştir ama 2-3 haftadır nedense Superonline sisteminden düşmemektedir. Superonline sisteminde hala yasal takipte göründüğüm için hiçbir bayiden işlem yapamıyorum, modem teslimi gerçekleştiremiyorum. Ama yasal takipte değilim. Bizzat avukatlık firması ile görüştüm. En son geçen perşembe günü Superonline müşteri hizmetleri yetkilisi modemi teslim edebilmem için 1231736471256 Aras Kargo numarası ile modemi göndermemi istedi, aynı gün içinde gönderdim ancak bugün geri geldiğini öğrendim. Tekrar müşteri hizmetlerini, aradığımda hala yasal takipte olduğumu işlem yapamadıklarını söyleyip durdular. Artık kesin olarak kayıtlara geçsin. bu müşteri numarası yasal takipte değil. Gidip bir zahmet avukatlık firmanızı arayın. Sisteminizde ki şu yasal takibi kaldırın ve bende işlemlerimi tamamlayabileyim.

 • Superonline Temsilcisi08 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.11.2016 18:32’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön