03 Ekim 2016

Superonline Hizmet Eksikliği - Bağlantı Sorunu - Çözüm Hataları

Yaklaşık 2 haftadır kesik olan internet hattım için hiçbir ilgi gösterilmedi. İlk önce kabloların değiştirilmesi gerektiği söylendi. 4 farklı elektrikçiye ortalama 400 liraya yakın ücret ödememi sağladılar. Lakin kendileri hiçbir destek veremediler. Verdikleri destekler hep boş ve hatalıydı. İlk önce hattımın düzgün çalıştığını ve sorunun apartmandaki girişinde olan port bağlantılarının evime giden kabloda olduğu söylediler. Getirdiğim elektrikçi arkadaşlar port bağlantısı için herhangi bir bilgi bırakılmadığı için kablolara bakamadılar.


Yaklaşık 8 iş gününde sadece bir kartvizit takılmış lakin herhangi bir daire bilgisi yok. Elektrikçi arkadaş evime kadar o hatta bağlı bir kablo çekti lakin gene internet hizmeti alamadım. Müşteri hizmetlerini her iş günü için ayrı ayrı aradım. Üyelik iptali ve su ana kadar ödediğim paranın geri ödenmesi için gerekli işlemleri en kısa sürede başlatacağım.

Uğur 114 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi07 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.10.2016 16:31’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Uğur06 Ekim 2016

    Her müşteri temsilcisi ile görüşmemde, internet hizmeti kullanmadığım günlerin kesinlikle faturama yansıtılmayacağı söylendi. Lakin faturama baktığımda herhangi bir işlemin yapılmadığını gördüm. 2 haftalık Eylül ayına ait kullanmadığım hizmetin ücretini ödenmeyeceği söylense de gene de fatura çıkarılmış. Müşteri Temsilcilerinin çözüm yerine sadece konuştuğunu görüyorum. 2 hafta boyunca internet hizmeti alamadığım gibi bir sürü yanlış yönlendirme sonucu harcama yaptım. Buraya şikayetimi yazdığım günün sonrasında bir anda internetim geldi. Telefon ile yaptığım görüşmelerinin hiçbir kale alınmadığını düşünüyorum.

  • Superonline Temsilcisi03 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön