03 Mart 2014

Superonline Hizmet Almadığım Halde Ücret Talep Ediyor

Superonline'dan 2 yıl taahhütlü sabit telefon gerekmeyen bir kampanya ile hizmet alıyordum. Ancak daha sonra ikamet değiştirdim ve buraya taşımalarını istedim. Bana yeni ikametgahım da gerekli altyapı olmadığı için sabit telefon bağlatarak başka bir kampanyaya geçmem gerektiğini söylediler. Ben ise bunu istemediğimi, interneti kapatmalarını talep ettim. Tabi benden taahhüt bedeli istediler. Bana bu sürede hizmet sağlamadılar ve daha sonra borcundan dolayı kapattılar. Şimdi ise icra takibi ile hala peşimdeler.


Almadığım hizmetin parasını ödemek istemiyorum. Gerekli altyapıları olmadığı zaman başka kampanyaya geçmem gerektiği imzalattıkları bol maddeli sözleşmede yazdıklarını söylüyorlar.

Muharrem 54 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Mart 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön