31 Ekim 2016 #6815404

Superonline Hız Sorunu ve İlgisiz Müşteri Temsilcileri!

Yaklaşık 7 ay önce Superonline'ye başka bir internet sağlayıcıdan geçtim ve hizmet benim adıma 16 mbit hız ve 50 GB adil kullanım kotası ve kota aşımında 3 mbit hız şartı ile 2 yıllık taahhüt yaptım Superonline'a geçtim ilk iki ay sorunsuzca ama iki ayın sonunda hızım 0.5 0.9 arasında gezdi iki üç günde bir temsilcileri aradım düzeltiler ama 24 saat sürmedi. Yine hızım 1 mbitin altına indi kısacası kimse benimle ilgilenmedi ve mağdur oldum. Her aradığımda benimle ilgilenir gibi yapıp sorunumu çözmediler. En sonunda mesaj yazmışlar hız sorununuz bizden kaynaklı evin içindeki hattan diye ama komik olan kurulum işlemleri modem ayarları anlaşmam gereği Superonline'a aitti ve bu hizmetinde parasını benden aldılar Superonline'a geçtiğim için çok pişmanım bu yazıdan sonrada ilk fırsatta a Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim.

Osman 118 Okunma

Cevaplar

 • Osman15 Kasım 2016

  Yaklaşık 8ay önce başka sağlayıcıdan Superonline internete geçiş yaptım 16mbit hız 50 GB kotalı limitsiz internet aldım o günden bu yana internet hızım 2mbitin üzerine çıkmadı her hafta hız problemi için aradım ilgilenen olmadı en sonunda geçen ay bu siteye şikayet yazdım ve ertesi gün kibar bir hanım beni aradı ilgileneceğiz dedi ve sonraki günde beni birisi arayıp beyefendi sorun modeminizde dedi, ben modemi söküp oturduğum ilçeden ile gidip yeni modemle değişecekmişim onun kurulumunu da yapacak mışım işim gücüm yok zaten benim. Önemli olan bu internet kontratında kurulum modem işlemleri için benden para aldılar ve bu işlemler tamamen Superonline a ayit olması gerekirken ben bunca eziyeti çekecekmişim daha önce aramalarımda bir de suçu bana atıp ev hattınızda sorun var dediler 7ay boyunca her yeri kurcaladım şikayet yazınca 24 saat içinde modem arızasını tespit ettiler.

 • Osman13 Kasım 2016

  Evet beni aradılar kurulum kendilerine ayit olduğu halde bana vermiş oldukları modemde sorun bulup benim o modemi alıp ilçeden il e gidip başka modem ile değişip onun kurulumunu kendim yapmam gerektiğini söyleyip kapattılar 7ay boyunca sorunun evimin içinden kaynaklandıgını söyleyip bu siteye yazınca sorunu anında bulup kendi imkanlarımla çözmemi beklediler sorun halen devam ediyor.

 • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.10.2016 14:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön