19 Eylül 2016

Superonline Hız Sorunu İnternet Kesintisi Müşteri Hizmetleri Kısır Döngüsü

Yalın ADSL 8 Mbps internet kullanıyorum. 2016 Ocak ayında üye oldum.
Tarihinde daha önce de yaşadığım sorun tekrar nüksetti ve müşteri hizmetlerini aradım çilem 02.09.16 tarihinde başladı. (aynı sorun Ocak ayında 15 günde halletmişlerdi)
Sorun: hız sorunu 8 Mbps dediler ama 0.85 Mbps hız ile işlem yapıyorum. (şaka gibi) . Ve müşteri hizmetleri beni arayıp şu an görüyorum 8Mbps hız sunmaktayız diyor. Speedtest öneriyor. Kontrol ediyorum. Aynı 0.85-0.90 arası hız var. Sorun: internet kesintisi. Yukarıdaki dertler azmış gibi internet tamamen de kesiliyor. Ve ben müşteri hizmetlerini arıyorum. Telefonda Wi-Fi cihazına online müdahale ediyor ve ben 0.8 internetime kavuşuyorum. Ve beni ikaz ediyorlar hızınızı 1 Mbps sabitliyorum daha yüksek olursa kesiliyor diyor. Şimdi Telekom ile bilgi alışverişindeyiz servisi onlar veriyor, biz buradan bir şey yapamıyoruz saha elemanımız yok diyor.

Mirlan 23 Okunma

Cevaplar

 • Mirlan27 Ocak 2017

  Turkcell Superonline: 02.09.2016 başlayan şikayetiim ve internetsiz günlerim bir ay on beş gün evet 1 ay 15 gün sonra çözüldü. Yorum sizin:)

 • Mirlan29 Eylül 2016

  Evet arandım ama verdiğiniz bilgi aynen şu: Yaptığımız inceleme sonucu arıza tespiti yapılmıştır ama en kısa sürede çözülecektir, bilgi verilecektir. Cevap çok tanıdık geldi değilmi:) ve bugüun 29.09.16 saat 15: 23 yane tam 10 gün geçti servis ve hala internet yok. Hımm bu arada Superonline müşteri hizmetlerini de aramayı ihmal etmiyorum tabe.

 • Mirlan24 Eylül 2016

  Tutanak Metinleri elimde sorun sizde olduğu kesinleşti. arayıp acil halledilecek listesine aldık dendi ustunden 3 gün geciyor ve internet tamamen kesik. Bakalım ne olacak dediydim bir şey olacağı yok. Keşke resim ekleme bölümü olsaydı tutanağı da atardim.

 • Mirlan24 Eylül 2016

  Evet arandım ve iç tesisatinizda sorun var dendi. Biz iç tesisata karismiyoruz elemanınız yok dendi. Onu siz halledin dediniz ve bana elektrikci cagirttiniz. Bu 5 ay içinde ikinci elektrikci çağrışım ve 70tl+50 TL tesisatçı ve malzeme parası veriyorum. İç tesisat sağlam çıktı. Sonra tekrar aradım eleman yok diyen siz eleman yolladiniz ve öğrendim ki saha elemanınız varmış. bir de iç tesisatta sorun var ise karismayiz ekstra ücret ödersiniz yoksa bu servis yok dediniz. 50 TL ödeyeceğim diye kabul ettirip öyle servis verdiniz. Bu nasıl müşteri servis anlayışıdır. şu an internetip kesik ve gelen elemanınız bende (iç tesisat) değil sorun sizde olduğunu tespit etti. Tutanak tuttuk, ama hala internet yok.

 • Superonline Temsilcisi21 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.09.2016 13:04’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi19 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön