17 Haziran 2016

Superonline Hız Düşümü Problemim ve Hiçbir Şekilde İşlem Yapılmaması!

Superonline'in kurumsal müşterisiyim, iş yerimde ben ve çalışanlarım Turkcell kullanıyorduk ve Turkcell'den gayet memnun olduğumuz için internet Sağlayıcı kararımızı da Superonline'dan yana kullandık. İnternet hızımdan oldukça memnunum, AKK'ye girmeden 3-4 Mbps arası AKK'de ise 1.5 - 2.5 Mbps arası indirme sağlıyorum, yeterli oluyor. Fakat yaklaşık 2 ayda bir internet hızım birden bire 50 - 100 kilobayt düşüyor, hız testinde de zaten 1 Mbps'i bile göstermiyor. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasam AKK var ondan deniliyor.

1-3 Mbps arasına sabitlenmiş olması gereken hızın, hız testinde 300 kilobayt göstermesi bir sıkıntı olduğunu teşkil etmez mi? ve nasıl bir müşteri hizmeti, müşterisine, hiçbir işlem yapamam, önümüzdeki ayı bekleyin düzelir diyebilir ki? Arıza kaydı bile oluşturmama izin vermiyorlar.

Mustafa 187 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi24 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.06.2016 15:06’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Mustafa19 Haziran 2016

    Hayatımda bu kadar saçmalığa şahit olmadım. Telefon ile arandım, telefondaki kişi bir sıkınıtının olduğunu anladı kontroller sonucu, arıza kaydı oluşturuyorum, bir teknik ekip yönlendiriyorum dedi, hala bir dönüş yok, hALA rezillik.

  • Superonline Temsilcisi17 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön