14 Ekim 2016 #6685489

Superonline Hız Düşüklüğü, kusurlu Hizmet

Adil kullanım kotası dolduktan hemen sonra hız yasal sınır olan 3 Mbps'nin o kadar altına düşüyor ki interneti hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz. Yapılan hız testlerinde hız 0.02 Mbps çıkıyor, ve tabi ki internete girilmiyor. Müşteri hizmetleri deseniz ben hayatımda bu kadar kalitesiz hizmet görmedim. 24 saat içinde dönülecektir.


Deyip bir hafta sonra aranıyorsunuz. Yani bir ay içerisinde interneti yalnızca 10 gün kullanabiliyorsunuz ardından kullanabilmek mümkün değil. Müşteri hizmetlerinden bir işe yaramasını beklemeye değmeyecek kadar bilgisiz ve başarısızlar. Muhatabınız onlar olmasın gerekli belgeler iletildiği takdirde Hakem Heyeti tarafından sözleşmenin feshine karar verilecektir.

Göksu 106 Okunma

Cevaplar

  • Göksu28 Ekim 2016

    Uzunca bir süre internetimde sorun olduğunu yoksa asla bu kadar düşmeyeceğini söylediler, bu faturasını ödemeyenlere askıda üyelik durumunda uyguladıkları bir hızmış, teknik ekip gönderdiler ve gelen ekipte bir şey bulamadı.

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 15:28’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön