11 Şubat 2014

Superonline Hız Alanını Geçmeden Hız Düştü!

Ben Türkcell Superonline 250 gb hız alanlı 50 mbs hızlı fiberoptik internetini kullanmaktayım. Kotadan sadece 60 gb kullanıdığım 250 gb hakkım olduğu halde hızım 3 mbs ye düşürülmüş. Bu olayı dün fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım. Bana yanlışlık olduğunu ve hemen düzelteceklerini söylediler.


Düzelmeyince tekrar aradım bu sefer gün içinde düzelir dediler ve hala düzelmedi. Müşteri hizmetleri de bu olayın neden olduğunu bana söylemiyor. Hızımın düzeltilmesini,bana bu olayın ne sebeple olduğunun bildirilmesini,kötü niyet vb şeylerin olup olmadığının açıklanmasını talep ediyorum.Bu olayın ne kadardır devam ettiğini de belirlenmesini istiyorum. Ben dün fark ettim ve hala düzeltilmedi.

Yiğit 196 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit13 Şubat 2014

    Böyle birşey yok beni bugun superonlinedan anket için aradılar bu sorunla ilgili hiç bir şey konuşmadılar bir anket yapacağız musait misiniz dediler hayır dedim ve kapattılar.Açık açık yalan konuşmaya başlamışlar insan şaşıyıor.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 16:38:30 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön