03 Mayıs 2013 #1778020

Superonline Her Şey Satana Kadar, Sonra Uğraş Dur!

T****'in hızından memnun olmadığım için Superonline'a geçmek istedim ama çok pişmanım. Kurulum kısmı rüya gibiydi. İki günde hallettiler. Ama bağlantı yaklaşık 1 hafta sonra koptu. İlk arıza bildirim tarihimiz 24 Nisan. Bugün 3 Mayıs. Tam 10 gün olmuş. Çağrı merkezi hep aynı klişe kontrolleri yaptı, eve gelsin baksınlar diye bir ton adamla konuştum, dünya kadar telefon parası verdim, sorunun ne olduğunu ancak arızadan 1 hafta sonra öğrendim.


Herkes işi başından atma derdinde. Öncelikle sorunumun derhal çözülmesini, sonra da kullanım dışı kalan tarihlere ait borcun faturamdan düşülmesini istiyorum. Bu işi sonuna kadar götüreceğim. Eğer buradan çözüm alamazsam iptal edeceğim.

Meltem 35 Okunma

Cevaplar

  • Meltem28 Haziran 2013

    Hiçbir yetkileri olmayan ve sadece papağan gibi ezberletilen metinleri bana okuyan, sürecin hiçbir aşamasında yardımcı olma gayretinde bulunmayan çağrı merkezinden telefonla aranmak yeterli olmuyor. Sonuç olarak farklı firmalardan outsourcing hizmeti alıyor olabilirsiniz, fakat müşteri olarak ben hizmet aldığım firma olarak Superonline'ı bilirim.

  • Superonline Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön