16 Eylül 2016
Yorum Yap
#6432205

Superonline Her Şey Hazır Ama 3 Haftadır İnternet Alamadım Henüz

Superonline internet aboneliği için bir paket seçtim ve başvuru yaptım, başvurum onaylandı. TTNET altyapı kablomu da hazırladı kurulum için, Superonline' aradılar kurulum için randevu aldılar. Geldiler, ADSL kurulumunu da yaptılar ama kurulum bitince internetim yoktu. Kurulumu yapan eleman da arayıp arıza kaydı oluşturdu. Bağlantılarımız tamamdı ama internet sinyali yoktu. Sonra birkaç gün geçti bende aradım aynı şekilde, sonra başka zaman bir daha, sonra bir daha, her aramamda en az 5 farklı kişiye bağladılar telefonu.


Belki de 50 müşteri hizmetleriyle görüşmüşümdür. Her şeyi defalarca kez anlattım. 3 haftadır hala internetim yok. Hala kullanmaya başlayamadım. Her şeyin kurulumu tamam her şey hazır ama 3 haftadır kullanmaya başlayamadım. Müşteri hizmetlerinden 1-2 kere arayanlar oldu, onlara da anlattım, hep anlatıyorum ama çözüm sıfır. Yıl 2016, 3 haftadır internet kullanmaya başlayamadım.

Onur Onur 21 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi23 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.11.2016 12:50’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Onur17 Eylül 2016

    Evet yine Superonline Müşteri Hizmetlerinden arayanlar oldu, daha önce görüştüğüm diğer tüm müşteri hizmetleri gibi yine halledeceklerini söylediler, bakalım ne zaman internet kullanmaya başlayacağım, kurulumum tamam internet sinyali yok hattımda, adresim de sizde var, elinizde bilgi de var yetki de var hala bekliyorum büyük bir sabırla.

  • Superonline Temsilcisi16 Eylül 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler