15 Ekim 2016

Superonline Hem Tablet Göndermeyip Hem De Tablet Kampanyasında Olduğum İçin Cayma Bedeli İsteniyor!

Anlamadığım bir durum var. Sistemden kontrol edebilirsiniz kampanyanın adını taşıyan tableti bana teslim etmediniz. Elinizde olmayan ürünü sattınız. Hiçbir düzeltici faaliyet içine de girmediniz. Bu sebeplerden ötürü kampanyadan ayrılmak istiyorum ancak tarafıma teslim etmediğiniz tabletin kampanyasında olduğum için bana 430 TL gibi bir fatura çıkartıyorsunuz.


Zaten tableti teslim etmemişsiniz, telefonla satış yapıp anlaşma şartlarına uymamışsınız. Ben tablet gelmemesine rağmen hiç faturamı aksatmamışım. Dolayısıyla kampanya iptalini taahhüt bedelini ödemeden gerçekleştirmek istiyorum. Neden ödeyeceğim şimdi olmayan tabletin kampanyasından cayma bedelini?

Oral 830 Okunma

Cevaplar

 • Oral19 Ekim 2016

  Otomatik cevaplara devam.

 • Oral18 Ekim 2016

  Bana bir dönüş yaptılar da evlere şenlik. Aynı şeyler tekrar, mecbur ödeyeceksiniz diyorlar. Yani çok haklısınız ama mecbur ödeyeceksiniz. Mükemmel bir açıklama, çok kaliteli.

 • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.10.2016 18:25’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön