18 Kasım 2014

Superonline Hem Problemi Çözemiyorlar, Hemde İptal İçin Her Gün Değişen Ücret İstiyorlar!

1 aydır internetle ilgili problem yaşıyorum. Problemimi bir türlü çözemediler. Üyelik sırasında 8 megabit hıza kadar interneti kullanabileceğim eğer adil kullanım kotasını geçersem 3megabite düşeceğini söylediler. Bırakın 3'ü alabildiğim internet sadece 1megabit ve bana şu an söylenen sadece 1megabite kadar desteklediği.


Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. 1 aydır oyalanıyorum. Yok elektrikçi çağırın yok modemde problem var değiştirin, yok port değişecek. Şimdi her şeyi yapınca ve çözemeyince de 1megabite kadar destekliyor diye saçmalıyorlar. Bana sağlayamadıkları interneti iptal ettirmek istediğimde utanmadan bir gün 180 TL, diğer gün 150 TL ücret istiyorlar. Neye göre değişiyor hiç anlamadım!

Varol 127 Okunma

Cevaplar

  • Varol18 Kasım 2014

    1 ayı aşkın süredir bağlantılarımız inceleniyor.0850 222 0222 nolu numaraya arayarak yaklaşık 20 adet kayıt açtırdık zaten kontrol edilirse görülecektir.Problemimin bir an önce çözülmesini istiyorum artık kullanmadığım internet için size ücret ödemek istemiyorum.Size soruyorum aldığım 1 megabit internetle ne yapabilirim.Verdiğiniz 1 megabit internet için size 59 tl ücret istemiyorum!!!

  • Superonline Temsilcisi18 Kasım 2014

    "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön