06 Haziran 2013
Yorum Yap
#1836361

Superonline Hatalı Faturalar!

49 TL olarak uygulanması gereken aylık faturam 3 aydır farklı meblağlar üzerinden geliyor ve bu konuda defalardır müşteri temsilcilerinizle görüşüyor, ayrıca tarafınıza email yolu ile bildirim yapıyorum. Ben sürekli aramama ve uyarmama rağmen hala bu konu çözüme kavuşamadı. Müşteri temsilcileriniz sürekli olarak ilgilendiklerini söylüyorlar, fakat ya konuya hakim değiller, yada işlerini hak ederek yapmıyorlar.


Zira beni en son arayan temsilciniz sorunun hallolduğunu, faturalarımın 49 TL olarak düzeltildiğini bildirmişti. Fakat az önce faturanızı aldım ve 69 TL olduğunu gördüm. Acil düzeltme yapılmasını ve son 3 faturamın farkı olan toplam 36,10 TL'nin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Mehmet Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi06 Haziran 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler