02 Ağustos 2014

Superonline Hat Değişimi Yapmıyor

52119**** no'lu Superonline abonesiyim. 24.7.2014 tarihinde fiber internet yerine adres değişikliği yüzünden adsl hattına geçiş yaptım. Ancak bana modem vermedikleri için bağlantı sağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana bayinin telefonunu veriyorlar , bayiyi arıyorum bize böyle bir iş emri gelmedi diyor.

Kısaca Superonline verdiği hizmetten şikayetçiyim. Modem değişimi olmadığı için internete bağlanamıyorum mağdur oldum. '4 aylık taahhütnameme göre 7 iş gününde bağlantı sağlamak zorundalar. Şu anda 3 iş günü süresi kaldı eğer bağlantı olmazsa tüketici mahkemesi yoluyla taahhüt anlaşmasının feshini ve sağlayıcı kurumun hatası olduğu için fesihten doğan maliyeti ödemeyeceğim.

Engin 237 Okunma

Cevaplar

  • Engin03 Ağustos 2014

    07.08.2014 tarihine kadar sözleşmede geçen "7 iş günü içinde bağlantı sağlanır" gerçekleşmediği takdirde o tarihten sonra gelen olursa da almayacağım ve mahkemeye başvuracağım. Ayrıca hattın iptaline ilişkin fatura edilecek olan 500tl ücreti ödemeyeceğimi de buradan beyan ediyorum çünkü firmanızın hatası. Ek olarak internetim açıldığı yönünde ve sanki bir haftadır interneti kullandığımı sanan Superonline eğer fatura başlangıç ayımı eğer hattıma modemi takıp faydalanmaya başladığım andan itibaren yapmazsa da ayrıca dava açacağım. Sosyal medyadan da her türlü mahkeme sonucu ve bildirimi paylaşacağım herkes hakkını arasın sizin de nasıl bir firma olduğunuzu görsün diye.

  • Superonline Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön